Dune: Part Two

Engels gesproken
Nederlands ondertiteld

In Dune: Part Two gaat de legendarische reis van Paul Atreides verder in gezelschap van Chani en de Vrijmans, terwijl hij zint op wraak op degenen die voor de ondergang van zijn familie gezorgd hebben. Paul zal moeten kiezen tussen de liefde van zijn leven en het lot van het universum om de vreselijke toekomst te voorkomen die hij als enige voorzien heeft. Villeneuve heeft de film geregisseerd naar een scenario dat hij met Jon Spaihts geschreven heeft en dat gebaseerd is op het boek van Herbert. De film is geproduceerd door Mary Parent, Cale Boyter, Villeneuve, Tanya Lapointe en Patrick McCormick. De uitvoerend producenten zijn Josh Grode, Herbert W. Gains, Jon Spaihts, Thomas Tull, Brian Herbert, Byron Merritt en Kim Herbert, met Kevin J. Anderson als creatief adviseur. Villeneuve werkt opnieuw samen met zijn creatieve team van “Dune”: director of photography en Oscar-winnaar Greig Fraser, production designer en Oscar-winnaar Patrice Vermette, editor en Oscar-winnaar Joe Walker, visual effects supervisor en Oscar-winnaar Paul Lambert en de voor een Oscar genomineerde kostuumontwerper Jacqueline West. De muziek wordt ook dit keer verzorgd door componist en Oscar-winnaar Hans Zimmer. “Dune: Part Two” is op locatie gefilmd in Boedapest, Abu Dhabi, Jordanië en Italië.


Wed 28 Feb 15:30LAB 1Tickets
Wed 28 Feb 20:30LAB 1Tickets
Thu 29 Feb 12:45LAB 2Tickets
Thu 29 Feb 15:30LAB 1Tickets
Thu 29 Feb 21:05LAB 1Tickets
Fri 1 Mar 10:00LAB 1Tickets
Fri 1 Mar 16:00LAB 1Tickets
Fri 1 Mar 21:00LAB 2Tickets
Sat 2 Mar 10:30LAB 1Tickets
Sat 2 Mar 13:45LAB 1Tickets
Sat 2 Mar 21:00LAB 1Tickets
Sun 3 Mar 10:15LAB 1Tickets
Sun 3 Mar 13:45LAB 1Tickets
Sun 3 Mar 21:00LAB 1Tickets
Mon 4 Mar 11:15LAB 1Tickets
Mon 4 Mar 14:30LAB 1Tickets
Mon 4 Mar 17:45LAB 1Tickets
Mon 4 Mar 21:00LAB 1Tickets
Tue 5 Mar 10:15LAB 1Tickets
Tue 5 Mar 17:45LAB 1Tickets
Tue 5 Mar 21:00LAB 1Tickets
Wed 6 Mar 10:15LAB 1Tickets
Wed 6 Mar 15:45LAB 1Tickets
Wed 6 Mar 21:00LAB 2Tickets
Thu 7 Mar 12:45LAB 1Tickets
Thu 7 Mar 16:00LAB 1Tickets
Thu 7 Mar 21:00LAB 1Tickets
Fri 8 Mar 10:15LAB 1Tickets
Fri 8 Mar 15:30LAB 1Tickets
Fri 8 Mar 21:05LAB 1Tickets
Sat 9 Mar 10:15LAB 1Tickets
Sat 9 Mar 15:50LAB 1Tickets
Sat 9 Mar 21:05LAB 1Tickets
Sun 10 Mar 10:00LAB 1Tickets
Sun 10 Mar 13:15LAB 1Tickets
Sun 10 Mar 20:35LAB 1Tickets
Mon 11 Mar 10:15LAB 1Tickets
Mon 11 Mar 15:45LAB 1Tickets
Mon 11 Mar 21:00LAB 1Tickets
Tue 12 Mar 21:00LAB 1Tickets
Wed 13 Mar 10:15LAB 1Tickets
Wed 13 Mar 15:35LAB 1Tickets
Wed 13 Mar 21:00LAB 1Tickets

Regisseur

  • Denis Villeneuve

Acteurs

  • Timothée Chalamet
  • Zendaya
  • Rebecca Ferguson
  • Josh Brolin
  • Léa Seydoux
  • Austin Butler
  • Florence Pugh
  • Dave Bautista
  • Stellan Skarsgård
  • Christopher Walken
  • Stephen McKinley Henderson
  • Charlotte Rampling
  • Javier Bardem

Jaar

  • 2023

Speelduur

  • 2 uur en 46 minuten

Subtitles

  • Nederlands
  • Still 5789
  • Still 5790
  • Still 5791